УНІКАЛЬНІ АНТИ-ЕЙДЖ КАПСУЛИ БАЦЗИ БУШЕНЬ – В УКРАЇНІ


  — Як практикуючий спеціаліст, мене завжди детально цікавить склад інгредієнтів, які я призначаю, щоб вони були максимально очищені, без домішок, з максимальною концентрацією. Якщо  можна, розкажіть, будь ласка, як саме проходить виробництво Бацзи Бушень? В чому його унікальність взагалі на ринку?

 

 


— По-перше, всі можуть бути впевнені у високій якості всіх інгредієнтів складових капсул Бацзи Бушень, саме тому що виробником є всесвітньо відома визнана компанія Yiling Pharmaceutical. Розробка Бацзи Бушень належить саме компанії Yiling Pharmaceutical, і є патентованою розробкою. Вона є флагманською розробкою, яка наразі фігурує як препарат номер один у комітеті Анти-ейдж Традиційної Китайської Медицини, тобто саме капсули Бацзи Бушень є флагманським препаратом компанії. Наразі дуже популярний і як в Китаї, і як  у всьому світі. І компанія робить дуже велику ставку на те, щоб розвивати клінічні дослідження щодо капсул Бацзи Бушень. Можна прочитати та ознайомитися на міжнародних порталах, наприклад, на сайті PubMed. Тобто, Ви можете просто ввести транскрипцію, транслітерацію “Бацзи” англійськими літерами “Бацзи Бушень”, і побачити всі наявні клінічні дослідження, які є наразі для цих капсул. І це вже перша причина, чому Ви можете спокійно назначати цей препарат своїм пацієнтам.

 Друга причина – це те, що компанія Yiling Pharmaceutical повністю контролює весь цикл виробництва. Тобто, як я вже сказала, від розробки, адже патент на цю формулу належить компанії, і  закінчуючи збором навіть сировини. Тобто, якщо це рослинний компонент, вони є вирощені на приватних плантаціях компанії, зібрані за унікальною технологією з дотриманням усіх необхідних правил. І, на мою думку, це дуже важливий фактор, адже Ви можете бути спокійними, що компанія несе відповідальність повністю за всі ланки, і максимально прагне досягти ефективності дії капсул. 


— Наразі дуже багато людей в Україні страждають від захворювань щитовидної залози, тобто це гіпотиріоз, гіпертиреоз, підвищений ТТГ та інші тощо. Скажіть, будь ласка, чи можуть бути корисні капсули Бацзи у коригуванні балансу гормонів щитовидної залози?

 

 


  — Зрозуміло питання. Насправді гіпотеріоз є дуже розповсюдженим станом наших жінок, на жаль. При гіпертиреозі, при надмірній роботі щитовидної залози треба поставити під питання прийом, тому що женьшень він дуже енергетичний, а при гіпертиреозі є надлишок гормонів, які і так дуже сильно зігрівають людину, підвищують метаболізм, і це може бути підсиленням стану гіпертиреозу. Коли вже людина буде компенсована по роботі щитовидної залози, тоді, звичайно, можна приймати Бацзи Бушень, але краще під наглядом свого спеціаліста, щоб отримати всі його ефекти. Якщо ж жінка, бо зазвичай це жінка, страждає гіпотиреозом, Бацзи Бушень буде чудовим компонентом загальної терапії.  Так, він не буде прямо працювати з щитоподібною залозою, але через коригування роботи наднирників, як ми знаємо, у нас весь організм розглядається в цілому. Якщо ми десь щось прикладаємо якісь свої зусилля, вони комплексно впливають на весь організм. Працюючи через наднирники, ми можемо покращити стан щитоподібної залози, але оптимально комбінувати з іншими препаратами або засобами, які призначає лікар або нутриціолог.


— Щиро вдячні Вам за високу оцінку анти-ейдж капсул Бацзи Бушень.